Ольга Сумська показала кумедне фото з чоловіком та 21-річною донькою

Відома українська акторка Ольга Сумська нещодавно повідомила, що її донька Ганна закінчила університет. Дівчина пішла стопами своєї матері. 21-річна Ганна почала розвивати акторську кар’єру. Нещодавно вона навіть зіграла у виставі разом зі своєю мамою. Ольга Сумська поділилась веселим фото з чоловіком та донечкою. Кадр жінка запостила в Instagram-stories.

Перед камерою зіркова сім’я постала в потягу. Ольга Сумська щиро усміхалась, пригорнувшись до 21-річної Ганни. Дівчина теж продемонструвала кумедну усмішку, зачарувавши своєю вродою. Вона постала перед камерою з розпущеним волоссям. Донька Ольги Сумської зробила легкий макіяж та позувала в окулярах.

Схоже, зіркова сім’я знову їхала до чергового міста з виставою. Фоловери прокоментували кумедне селфі Ольги Сумської. Вони засипали сім’ю акторки приємними словами та компліментами. Фоловери заявили, що донька Ольги Сумської має чудовий вигляд.

Вони щиро пораділи за дівчину, побажавши їй успіхів в акторській кар’єрі. Також підписники назвали Ольгу Сумську й Віталія Борисюка чудовими батьками. За їхніми словами, подружжя виховало прекрасну донечку. А ще фоловери додали, що Ганна стане чудовою акторкою.

Читайте також: Дружина Тимура Мірошниченка розповіла про перше знайомство з сином, якого забрали з дитбудинку


Не пропустіть