Ольга Горбачова вперше розповіла про викидень

Українська виконавиця й колишня вокалістка гурту “Арктика” Ольга Горбачова вперше поділилася з шанувальниками подробицями пережитого горя.

В рамках проєкту “Життя відомих людей”, Оля розповіла про те, як в неї стався викидень за рік до народження донечки. Як зазначила співачка, вона довгий час планували з чоловіком дитину, втім, зрештою жінка вирішила, що не варто забувати й про роботу і взяла на себе багато творчих проєктів, аби не випасти з графіку.

“І ця дитина пішла…”

Оля переконана, що в той момент вона просто не була готова до вагітності, у зв’язку з чим їй довелося серйозно переглянути свої пріоритети. Довгий час вона ретельно готувала себе, відпочивала, займалася дихальною практикою й психологічно налаштовувалась, аби насолодитися вагітністю. Зрештою, красуня успішно народила дитину й навіть дозволила собі трішки декретного відпочинку.

Найцікавіше те, що вперше Оля завагітніла у 24 роки, аби врятувати свої стосунки з Юрієм Нікітіним. На жаль, під час пологів акушерам довелося робити кесарів розтин, оскільки дитина не могла вийти на світ самостійно.

Читайте також: Ольга Горбачова розповіла про кризу у стосунках і розлучення з Нікітіним

Не пропустіть