Ольга Горбачова показала донечку-випускницю, яка закінчила школу у Нью-Йорку

Відома українська артистка Ольга Горбачова поділилась чудовою новиною зі своїми фоловерами. Разом з коханим чоловіком Юрієм Нікітіним вона виховує доньку Поліну. Дівчині виповнилось 18 років. Нещодавно вона закінчила школу. Відомо, що донька Ольги Горбачової здобувала освіту за кордоном. Дівчина навчалась у Нью-Йорку.

Тепер вона закінчила школу, тому відправилась на святкування випускного. Ольга Горбачова із задоволенням поділилась ефектними світлинами з донькою. Дружина продюсера показала, в якому вбранні їхня донька відправилась на випускний. 18-річна Поліна одягнула красиву блискучу сукню помаранчевого кольору. Свій образ дівчина доповнила стильною зачіскою та макіяжем.

В такому вбранні 18-річна донька Ольги Горбачової відсвяткувала свій випускний у Нью-Йорку. Однак, на офіційній частині свята дівчина позувала в іншому образі. Донька Ольги Горбачової та Юрія Нікітіна одягнула красиву вишиванку. Фоловери відразу засипали дівчину компліментами та приємними словами.

Вони привітали 18-річну Поліну із закінченням школи та побажали успіхів у майбутньому. За словами підписників, на випускному донька Ольги Горбачової мала чудовий вигляд. Їм дуже сподобалось вбрання дівчини, в якому вона позувала перед камерою.

Не пропустіть