Ольга Горбачова похизувалась коштовним подарунком від чоловіка

Відома українська артистка Ольга Горбачова вже багато років перебуває у шлюбі з Юрієм Нікітіним. Подружжя часто подорожує та насолоджується сімейним життям. За словами зірки, в них чудові стосунки.

Не так давно Ольга Горбачова розповіла про коштовний подарунок від чоловіка, вартість якого 4 тисячі доларів. Про це артистка повідомила в Instagram-stories.

Ольга Горбачова повідомила, що постійно вкладає кошти у свій розвиток. Одного разу Юрій Нікітін придбав дружині курс на навчання. Саме такий подарунок коштував майже 4 тисячі доларів.

Ольга Горбачова була приємно вражена вчинком свого коханого. Також вона повідомила, що наступні курси придбала самостійно. Артистка пишається собою, адже постійно розвивається.

Ольга Горбачова заявила, що могла б витратити ці гроші на одяг чи аксесуари. Проте, саморозвиток для жінки набагато важливіший.

А ще артистка додала, що вдячна своєму коханому за такий цінний подарунок. За словами Ольги Горбачової, не кожний чоловік витратить величезну суму коштів для дружини.

Не пропустіть