Ольга Горбачова оголосила про завершення кар’єри співачки та телеведучої

Дружина Юрія Нікітіна, яка є відомою співачкою та телеведучою, приголомшила мережу своїм зізнанням. Ольга Горбачова оголосила, що прийняла рішення назавжди завершити свою кар’єру.

Про це жінка повідомила на сторінці в Instagram. Дружина Нікітіна опублікувала відповідний пост, в якому пояснила своє рішення.

Вона повідомила, що остаточне рішення прийняла в день свого народження. Однак, за словами Ольги Горбачової, про завершення кар’єри жінка замислювалась вже давно.

Співачка заявила, що 25 років віддала себе телебаченню та 15 – музичній кар’єрі. Також дружина Юрія Нікітіна повідомила, що завершення кар’єри ніяк не пов’язане з коханим. Таке рішення Ольга Горбачова прийняла самостійно та усвідомлено.

А ще артистка додала, що восени планує влаштувати прощальний тур. За її словами, жінка зовсім не шкодує, що завершує кар’єру. Саме завдяки телебаченню та музиці вона здобула неабияку популярність.

Фани відразу прокоментували допис Горбачової. Вони зізнались, що не очікували від жінки такого рішення. Однак, кумири побажали їй успіхів та реалізації планів у майбутньому.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Горбачева (@gorbachovaolga)

Читайте також: Світлана Тарабарова розсекретила, чи спілкується з екскоханим Дантесом

Не пропустіть