Ольга Фреймут розсекретила джерела своїх доходів

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут вирішила розсекретити джерела своїх доходів. Всіма подробицями жінка поділилась у програмі “33 за 3”, ведучою якої є Олександра Кучеренко.

Вона дала відповідь на найпровокативніші запитання й розсекретила, чи планує повертатись на телебачення. За словами Ольги Фреймут, основне джерело її доходів – це проведення конференцій та етикет-лекцій. Жінка працює коучем з етикету.

Також Ольга Фреймут розсекретила свій найбільший гонорар. Вона зізналась, що на новорічний корпоратив отримала величезну суму грошей. Точної цифри жінка не назвала. Однак, за словами телеведучої, за таку суму можна було б придбати квартиру.

Крім того Олександра Кучеренко поцікавилась в Ольги Фреймут, чи планує вона повертатися на телебачення. Жінка заявила, що покищо такого наміру не має. За її словами, Ольга Фреймут побудувала успішну кар’єру телеведучої.

Цим вона пишається найбільше. А ще жінка пригадала програму “Ревізор”, в якій була ведучою. Ольга Фреймут лише з усмішкою на обличчі згадує ті часи.

Читайте також: Юрій Горбунов розсекретив свій рекордний гонорар


Не пропустіть