Ольга Фреймут розповіла, як освідчилась своєму чоловікові

Українська телеведуча й головна ревізорка України Ольга Фреймут сьогодні більшу частину вільного часу приділяє саме репетиціям, оскільки щотижня жінка бореться за перемогу на майданчику ток-шоу “Танці з зірками”.

Варто зауважити, що третій випуск проєкту був присвячений темі кохання, у зв’язку з чим танці учасників були переповнені пристрастями. Зокрема, були й ті, хто публічно присвячував свій виступ комусь особливому в їх житті.

Одна з учасниць шоу, Ольга Фреймут майже ніколи не розповідала про особисте життя. Відомо, що красуня розпочала стосунки з директором “Нового каналу” Володимиром Локоткою у 2015 році. Вже у 2016 році телеведуча подарувала коханому обранцю сина Валерія, а через рік – донечку Євдокію. А у 2017 році шанувальники пари зраділи звістці про те, що Ольга виходить за чоловіка заміж.

Втім, як з’ясувалося під час останнього інтерв’ю Фреймут, саме телеведуча освідчилась Володимиру. Як зазначила знаменитість, вона не мала наміру чекати першого кроку від чоловіка й взяла ініціативу на себе. Зокрема, вона зауважила, що до стосунків з Володимиром у неї була шалена конкуренція серед інших жінок, однак  кохання перемогло.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)


Не пропустіть