Олена Войченко розповіла, як Остапчук намагався викрасти їхнього сина

Колишня обраниця Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що чоловік неодноразово принижував її та доводив до істерики.

На жаль, колишнє подружжя продовжує війну одне з одним. Цього разу, під час свого інтерв’ю для “Української сенсації”, Олена розповіла про усі знущання через які їй довелося пройти під час шлюбу з Остапчуком.

За її словами, чоловік завжди умів знайти щось, що зможе принизити, або ж зробити їй боляче. Також Войченко пригадала, як Володимир принижував її через зовнішність.

“Він говорив мені, що у мене жахливий ніс, що я жахлива.”

Найцікавішим виявилося те, як після розлучення Остапчук вирішив, нібито, викрасти їхнього сина. Чоловік прийшов до дитячого садочку й намагався забрати Евана, не повідомивши матері, куди вони йдуть. Саме тоді Олена викликала поліцію й після розмови з правоохоронцями, Володимир охолонув та повернув їй сина.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук і його нова обраниця Христина Горняк одружилися 15 жовтня поточного року. Зокрема, з  початку літа 2019 року, шоумен та його колишня дружина продовжують звинувачувати одне одного в усіх погрішностях.

Читайте також: Не живи моїм життям: Володимир Остапчук звинуватив колишню дружину у брехні


Не пропустіть