Олена Шоптенко відверто зізналась, чи спілкується з ексчоловіком Дмитром Дікусаром, який служить в ЗСУ

Популярна українська хореографиня Олена Шоптенко вирішила поділитись подробицями свого життя. В інтерв’ю Аліні Доротюк вона відверто розповіла, чи спілкується з колишнім чоловіком Дмитром Дікусаром. Відомо, що наразі він служить в ЗСУ. Хореограф став на захист нашої країни ще на початку війни.

Для багатьох такий вчинок чоловіка став справжньою несподіванкою. Олена Шоптенко заявила, що зовсім не здивувалась, коли дізналась таку новину. За словами хореографині, її ексчоловік завжди був справедливим та мав високі цінності. Олена Шоптенко відверто зізналась, що наразі не спілкується з Дмитром Дікусаром. Проте, жінка дуже за нього хвилюється.

Хореографиня додала, що намагається дізнаватися, як в ексчоловіка справи через спільного знайомого. Колишнє подружжя пробуло у шлюбі три роки. Однак, після розлучення Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар залишились в дуже хороших стосунках. Вони навіть разом працювали на телевізійних проєктах.

Хореографиня заявила, що дуже поважає свого колишнього чоловіка. Олена Шоптенко щиро вірить, що в нього все буде гаразд. Жінка бажає Дмитру Дікусару швидкого повернення додому з перемогою. Вона хвилюється за ексчоловіка та має до нього дуже теплі почуття.

Читайте також: Павло Зібров зворушливо привітав дружину з річницею шлюбу та поділився весільними фото

Не пропустіть