Олена Шоптенко відверто розповіла про розлучення з Дікусаром та стосунки з Винником

Відома українська хореографиня та зірка шоу “Танці з зірками” стала гостею програми “Кава з перцем” де відверто розповіла про те, що стало причиною розриву стосунків з Дмитром Дікусаром та про відносини з відомим українським співаком Олегом Винником.

Зіркова пара танцівників та хореографів почали зустрічатися одразу після того, як розірвали свої попередні стосунки. Все розвивалося доволі стрімко і в 2013 році Шоптенко та Дікусар одружилися, влаштувавши церемонію розпису на горі Казбек у Грузії. Після повернення пара влаштувала традиційне вінчання в церкві. Що цікаво, чоловік і жінка ще й досі є подружжям згідно церковних канонів.

Шоптенко пояснила, що вони з Дікусаром у той час, були з головою в роботі, у них просто не було часу на те, щоб будувати міцні стосунки. На фоні цього виникали часті непорозуміння, а через невміння домовлятися та шукати компроміс, пара вирішила розлучитися.

“…Я не можу говорити за Дмитра, але так виглядало, що жоден з нас не давав того, що потрібно цим відносинам”, – відверто розповіла Олена.

Читайте також: Олена Шоптенко відверто розповіла про враження від участі в останньому сезоні “Танців з зірками”


Не пропустіть