Олена Омаргалієва відверто розповіла про втрату двох дітей

Популярна українська співачка Олена Омаргалієва вирішила відверто поділитися з фанами деталями з особистого життя. Не так давно вона приголомшила шанувальників своєю новиною. За словами жінки, вона могла б бути мамою трьох діток. Про це співачка розповіла у програмі “Зірковий шлях”.

Коли жінка виходила заміж, то дізналася, що вагітна. У 2014 році в подружжя народився хлопчик, якого назвали Тимур. Співачка була неймовірно щаслива, що стала мамою, адже вона дуже хотіла народити дитину від коханого чоловіка.

Проте, через три роки жінка дізналась про свою другу вагітність. Радості не було меж. Артистка була впевнена, що подарує своєму сину братика чи сестричку. Але на ранньому терміні вагітності в жінки завмер плід. За її словами, Олена з чоловіком пережили великий стрес. Подружжя не розуміло, чому це сталося саме з ними.
Через два роки після трагедії артистка знову наважилася завагітніти. Проте, на третьому місяці під час огляду Олені повідомили, що в її дитини перестало битись серце. Після другої невдалої вагітності подружжя вирішило повінчатися. Зараз, за їхніми словами, жінка знову задумалась над народженням другої дитини.

Читайте також: Олена Мозгова зізналася, що планує скинути 15 кілограм

Не пропустіть