Олена Мозгова показала величезне патріотичне татуювання на руці

Відома українська продюсерка Олена Мозгова неабияк приголомшила мережу. Нещодавно жінка похизувалась новим патріотичним татуюванням, яке зробила на руці. В соцмережі Facebook зірка запостила світлину, на якій продемонструвала своє зображення. Як виявилось, Олена Мозгова зробила величезний тризуб, який зображений в оточенні червоних квітів.

Продюсерка неабияк задоволена новим татуюванням. “І як то я пропустила сьогодні таке свято.. День державного герба України! Але мій тризуб завжди зі мною і в свята, і в будні”, – прокоментувала світлину Олена Мозгова. Жінка часто демонструє свій патріотизм. Під час війни продюсерка активно допомагає українським воїнам.

Також Олена Мозгова ні на мить не сумнівається в нашій перемозі. Нову публікацію жінки відразу вподобала чимала кількість підписників. Вони оцінили патріотичне татуювання Олени Мозгової, засипавши продюсерку компліментами. За словами фоловерів, їй неабияк личить таке тату.

Також підписники похвалили жінку за чудову ідею. Вони назвали Олену Мозгову дуже стильною та сучасною. Фоловери додали, що патріотичне татуювання неабияк прикрашатиме руку продюсерки. Олена Мозгова в жодному разі не жалкує, що зробила таке велике тату.

Читайте також: Юрій Горбунов відверто розповів про кризу у стосунках з Катериною Осадчою

Не пропустіть