Олександр Пономарьов вперше назвав причину раптової смерті свого батька

Відомий український артист Олександр Пономарьов вперше розповів про причину раптової смерті свого батька. За словами виконавця, чоловік пішов з життя у 50-річному віці.

Однак, Олександр Пономарьов довгий час приховував причину його смерті. Не так давно зірка українського шоу-бізнесу все-таки розповів, чому батько пішов з життя в такому віці. Подробицями Пономарьов поділився у програмі “DOROTYE”.

Співак відверто розповів, що його батько помер через серцевий напад. Олександр Пономарьов відверто зізнався, що рідна людина зловживала алкоголем. Через це в артиста часто були напружені стосунки з батьком.

За словами виконавця, саме алкогольна залежність стала причиною смерті. Також артист повідомив, що стосунки між батьками теж були не найкращими. Мама Олександра Пономарьова часто жила окремо. Вона не могла змиритись з тим, що чоловік постійно випиває.

Однак, артист любив своїх батьків однаково. Він зізнався, що після їхньої смерті переживав найскладніший період в житті. Мама Пономарьова пішла з життя у 2004 році. Пізніше артист розлучився з першою дружиною Оленою Мозговою.

Проте, такий важкий період в житті чоловіка ніяк не вплинув на його творчість. Олександр Пономарьов гідно пережив жахливі події та продовжив співати.

Читайте також: Олександр Пономарьов розсекретив, чому не показує свою нову обраницю


Не пропустіть