Олександр Еллерт вразив кардинальною зміною іміджу

Олександр Еллерт, який переміг у першому сезоні “Холостячки”, вирішив змінити щось у своїй зовнішності. Не так давно чоловік спантеличив фанів зміною іміджу. Він відростив вуса й похизувався ними в Instagram-stories.

Своїми новими фото Олександр Еллерт здивував багатьох шанувальників. Однак їм зовсім не сподобався новий імідж чоловіка. Вони розкритикували Еллерта через його зовнішній вигляд та попросили повернутись до попереднього іміджу.

Проте, критика зовсім не зачепила переможця “Холостячки”. Коханий Ксенії Мішиної заявив, що ходитиме з вусами стільки, скільки йому заманеться.

Чоловіку, навпаки, дуже подобається новий імідж. Відомо, що раніше Олександр Еллерт не вдавався до експериментів зі зовнішністю. Що саме надихнуло його відростити вуса, сценарист студії “Квартал 95” поки що не розсекречує.

А ще не так давно чоловік приємно здивував свою кохану романтичним подарунком. Він приготував для Ксенії Мішиної напис зі свічок й піднявся з нею в небо. Акторка була неабияк вражена таким вчинком свого обранця.

Читайте також: Євгенія Власова розповіла, як Ірина Білик підтримала її під час серйозної хвороби


Не пропустіть