Олександр Еллерт показав фото з дитинства, на яких позує зі своєю обраницею

Переможець найромантичнішого проєкту “Холостячка” Олександр Еллерт вирішив поділитися з фанами своїми фото з дитинства. В Instagram-stories коханий Ксенії Мішиної запостив милі архівні світлини.

Сценарист студії “Квартал 95” показав, який вигляд він мав, коли був маленький. Переможець проєкту “Холостячка” зробив колаж, на якому розмістив свої дитячі фото. Також Олександр Еллерт показав, якою в дитинстві була Ксенія Мішина.

На світлині відома акторка сидить на кріслі та розмовляє по телефону. Вона одягнена в красиву сукню блакитного кольору, а на голові в дівчинки великий бант. Поряд з дитячим фото Мішиної Еллерт розмістив світлину вже зовсім дорослої Ксенії, яка сидить у білому вбранні та щиро усміхається. Обранець акторки позує в темних штанах й сорочці.
Під світлинами переможець проєкту “Холостячка” написав, що майбутнє належить лише тим, хто не перестає вірити у свою мрію. Фани відразу оцінили дитячі фото закоханих. Вони написали багато приємних слів та заявили, що Мішина й Еллерт є чудовою парою.

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла про зйомки у відвертих сценах


Не пропустіть