Олег Кензов розповів, як звинувачення в домашньому насильстві відбилися на його мамі

Співак Олег Кензов вперше відверто розповів, як звинувачення його в домашньому насильстві відбилися на ньому і його матері. Нагадаємо, що в минулому році його колишня дружина, відома під псевдонімом DJ Madonna, звинуватила співака у тому, що той її бив.

Нещодавно співак вирішив вперше прокоментувати цю ситуацію.

“Мені не хочеться визнавати себе потерпілим, якось це не по-чоловічому. Але жертвою став скоріше не я, а моя мама, яка сприймає все буквально і пропускає через себе. Вона живе в селі під Полтавою. У неї почалися проблеми на нервовому грунті зі щитовидкою. І тепер вона змушена все життя провести на таблетках”, – сказав нам в інтерв’ю Олег Кензов.

Співак нарікає, що навіть не розуміє, чому пішла така хвиля. Лише пригадав, що недавно в харассменті звинуватили Костянтина Меладзе, а в домашньому насильстві Меріліна Менсона і багатьох інших зірок. На думку Кензова в цьому, частково, винні журналісти. “Вони формують про мене громадську думку в корені неправильну – де я і де домашнє насильство. Всі, хто мене знає, все розуміють. І якщо б це була якась свіжа історія. Але ж все закінчилося ще в 2017 році. Я вже перевернув для себе цю сторінку”, – говорить нам артист.

Зараз, за ​​словами Олега у нього є дівчина, і у них прекрасні відносини. Співак також припустив, що, можливо, ці звинувачення пов’язані з тим, що він тепер став популярним. Адже важко уявити собі, що три роки людина після розлучення мовчала, а потім вирішила несподівано все розповісти.

“Я нікого не засуджую , – резюмував Кензов, – кожен крутиться як може. Я вдячний всім своїм “вчителям” – з кожним разом я обростаю нереальною бронею. Прикро, що люди так легко іншим руйнують кар’єри”.

Читайте також: Михайло Заливако та Анна Богдан розповіли, як ділять сімейний бюджет


Не пропустіть