Олег Винник зізнався, навіщо йому шість охоронців

Олег Винник користується послугами відразу шести персональних охоронців.

Популярний співак в коментарі програми “Зірковий шлях” зізнався, що хоче жити без охорони, але поки у нього це не виходить.

При цьому артист відзначив, що поки у нього не траплялося нічого критичного, щоб його хлопці демонстрували свою силу, рятуючи зірку.

Бувають такі речі, що навіть людина тобі нічого не хоче зробити, просто тебе люблять і біжать на тебе, обіймають. І тут повинна бути людина, яка буде ставити в чергу, скажімо, людей. Не можуть всі прибігти тебе обійняти за шию, 20 -30 чоловік і одночасно зробити при цьому фото, і поцілувати. Тому потрібен охоронець “, – ділиться Винник.

Але співак все ж мріє, що колись зможе вільно “дихати” без охорони. Наприклад, у власному будинку, який хоче коли-небудь побудувати.

Мені було якось дуже не по собі, щоб я побудував будинок і навколо нього стояла охорона. Для чого такий будинок? Я хочу спати спокійно, відкривши вікно, дихати свіжим повітрям, дивитися на озеро. Бути вільною людиною. А життя я не бачу, щоб навколо твого будинку стояла охорона “, – говорить Винник.

Джерело facenews

Не пропустіть