Олег Кензов прокоментував свій скандальний концерт у Бердянську

Знаменитий український співак Олег Кензов вперше прокоментував свій скандальний концерт, який відбувся у Бердянську. Чоловіка неабияк розкритикували за те, що на сцені він з’явився у стані алкогольного сп’яніння.

Однак, артист заперечує всі слова. Він заявив, що під час концерту був тверезим. А ще Олег Кензов додав, що майже не вживає спиртних напоїв. Про це чоловік розповів журналістам програми “Зірковий шлях” за лаштунками “Музичної платформи”.

Також чоловіка звинувачували у жахливій поведінці. Відомо, що, перебуваючи на сцені, співак кидав у глядачів своє взуття та мікрофон. Таку поведінку Олег Кензов теж пояснив. За словами чоловіка, насправді він жартував зі своїми глядачами. А ще чоловік назвав себе занадто веселою людиною.

Також зірка українського шоу-бізнесу заявив, що багатьом шанувальникам навпаки сподобався його виступ у Бердянську. За словами чоловіка, він кидає мікрофон на всіх своїх концертах.

Однак, в цьому виконавець не бачить нічого поганого. А ще Олег Кензов розповів про свою новорічну традицію. Виконавець повідомив, що в новому році планує бути тверезим.

Читайте також: 43-річна Василіса Фролова похизувалась фігурою в купальнику за 9 місяців після пологів


Не пропустіть