Офіційно: Зендея і Том Голланд зустрічаються

Через довгий час Зендея і Том Голланд нарешті перестали приховувати свої стосунки. Пару застали за пристрасним поцілунком в автомобілі актора. Закоханих помітили в Лос-Анджелесі – недалеко від району, де живе мама акторки, Клер Стормер. За словами очевидців, Зендея і Том були в піднесеному настрої, передає Page Six.

Тепер домисли шанувальників підтвердилися: «Я так і знала, що вони разом! Ура!!!», «Нарешті це сталося!», «Хоч одне моє бажання в цьому році виповнилося! Вони круті!», «Поцілунки з екрана стали реальністю… Ми так цього чекали!», «О Боже, Зендея і Том разом!», «Вони повинні були зійтися ще чотири роки тому, але краще пізно, ніж ніколи! Радості немає меж!».

Варто зазначити, що чутки про їхній роман з’явилися ще чотири роки тому. У 2017 році актори разом знімалися у фільмі «Людина-павук: Повернення додому». Тоді ж шанувальники і запідозрили їх в таємному романтичному зв’язку. Приводом для обговорення стали слова близьких до пари джерел: «Вони почали зустрічатися під час зйомок до фільму, але вони ретельно приховували свій роман від сторонніх очей. Вони разом їздили у відпустку і проводили багато часу в компанії один одного». Однак самі зірки все заперечували.

Читайте також: Володимир Остапчук знову заявив в поліцію на колишню дружину Олену Войченко


Не пропустіть