Нова Міс Україна потрапила в гучний скандал

Навколо переможниці конкурсу краси “Міс Україна 2019” розгорівся неабиякий скандал. Маргарита Паша, 24-річна переможниця конкурсу, стала жертвою нападок з боку хейтерів в соціальних мережах. Деякі з них не тільки звинувачують красуню в пластиці, але і стверджують, нібито дівчина має сексуальні зв’язки з власником конкурсу. Про це користувачі мережі написали під фотографіями дівчини в її Instagram.

Дівчину з пишними формами звинувачують в тому, що вона збільшила груди. У мережі говорять, що її бюст не натуральний – не може у худенької дівчини бути такий розмір.

Хтось взагалі звинуватив нову Міс Україна в тому, що та має сексуальні зв’язки з власником конкурсу:

  • Ганьба Україні і нашим жителям, що готові терпіти те, що обличчям країни стає коханка власника конкурсу, яка ще й так неприкрито всім фіналісткам розповідала, як її чоловік знаходиться у неї під контролем, що учасниці тут всі для масовки, що вона переможе і це вже всім відомо. Настільки амебні у нас люди, що готові терпіти таке і навіть не наважилася говорити про цю ганьбу вголос. Напишіть вже хто-небудь в Міс Світу, давно вже пора позбавляти власників ліцензії.
  • Ганьба !! На мужика схожа дуже !!!!
  • Яка частина у тебе без пластики?
  • Як же прикро за Україну. Проплачено – отримано.
  • Тіло дуже-дуже навіть !!! Але навіщо було вставляти імплантати в груди?))) До 15 було теж норм !!!

Сама “Міс Україна 2019” запевняє, що не робила взагалі ніяких пластичних операцій, що вся її краса – натуральна. Але в 2015 році, коли вона брала участь в конкурсі краси, хірург Дмитро Слоссер стверджував, що у неї збільшені груди.

Джерело Свідок
Не пропустіть