Ніколь Шерзінгер подала в суд на засновника Pussycat Dolls

Група Pussycat Dolls була заснована в 1995 році хореографом Робіном Антіном. Спочатку учасниці колективу тільки танцювали, проте в 2003 було прийнято рішення додати вокал. Перший же альбом нової групи завоював загальну популярність. Протягом наступних семи років Pussycat Dolls успішно виступали, поки група не розпалася в 2010 році.

І ось, через десять років знамениті Лялечки повернулися. Оновлений склад групи включав в себе найперших учасниць, включаючи основну вокалістку – Ніколь Шерзінгер. Однак возз’єднання Pussycat Dolls пройшло не так гладко, як хотілося б з засновнику. У минулу п’ятницю Ніколь Шерзінгер подала в суд на Робіна Антіна. Однією з причин розбіжностей стали зміни в графіку турне через пандемію COVID-19.

Крім того, співачка наполягає на перегляді умов свого контракту. Ніколь запросила 75 відсотків від угоди замість початкових 49, в іншому випадку вона відмовляється від участі в проекті. Слід зазначити, що такі вимоги є не безпідставними, оскільки Шерзінгер – найвідоміша артистка групи, яка, до того ж, виконала значну частину вокальних партій. І хоча акцент на її персоні викликав критику з боку глядачів і непорозуміння всередині колективу, зараз вже складно уявити Pussycat Dolls без Ніколь.

Читайте також: Тарас Цимбалюк ошелешив мережу образом у рожевій міні-сукні


Не пропустіть