Ніколь Кідман вперше розповіла про тяжку депресію після розлучення з Томом Крузом

Ніколь Кідман та Том Круз вважалися однією з найкрасивіших пар західного шоу-бізнесу. Їхнє розлучення для багатьох шанувальників стало справжньою несподіванкою.

У своєму недавньому інтерв’ю для BBC Radio Ніколь вперше зізналася, що розставання із зіркою фільму «Місія нездійсненна» було для неї особливо болючим. Справа в тому, що відразу після розлучення акторка знялася в біографічній драмі «Годинник», де зіграла роль історичної особистості, схильної до суїциду. І це стало для неї справжнім випробуванням.

«Мені здається, що тоді я взагалі не думала про небезпеку, на яку себе наражаю. Але зараз я розумію, що тоді я просто поклала каміння в кишеню і пішла в річку. Я сама на той час була далеко не в кращому стані. Проте особистість Вірджинії теж пройшла через мене, я була вразливою, тому й змогла вжитись у цю роль. Режисер фільму чудово розумів, у якому я стані, тому був вкрай делікатним зі мною», — поділилася зірка.

​​​Нагадаємо, Ніколь Кідман та Том Круз узаконили свої стосунки у 1990 році. У шлюбі подружжя виховувало двох прийомних дітей , однак через 11 років екс-закохані оголосили про розрив.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала підрослу донечку, з якою відправилась на зимову прогулянку


Не пропустіть