Нікіта Добринін розкрив головний секрет щасливих стосунків з дружиною

Відомий український блогер та радіоведучий Нікіта Добринін вирішив розкрити секрет щасливих стосунків зі своєю коханою. З майбутньою дружиною чоловік познайомився на проєкті “Холостяк”.

Після завершення зйомок Добринін продовжив стосунки з переможницею проєкту. Через деякий час пара одружилась, а зараз чекає на поповнення у своїй сім’ї. Зовсім скоро Квіткова народить коханому первістка.

Секретом ідеальних стосунків з дружиною Нікіта Добринін поділився на своїй сторінці в Instagram. Чоловік опублікував зворушливу чорно-білу світлину, на якій гладить вагітного животика Квіткової.

У дописі радіоведучий заявив, що подружжя кожного дня працює над своїми стосунками. Він чудово знає, що ідеальних людей не існує, тому чоловік старається завжди розуміти свою кохану половинку.

За словами Нікіти Добриніна, для того, щоб стосунки були щасливими, потрібно вміти шукати компроміс у будь-яких ситуаціях. Також майбутній батько заявив, що завжди необхідно чесно говорити про свої почуття та дослухатись до партнера. Однак, найголовніша умова для щасливих стосунків полягає у взаємності та щирості.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin)

Читайте також: Олена Кравець відверто розповіла про дружбу з Оленою Зеленською


Не пропустіть