Невдалий образ: 5 помилок в макіяжі, які вас старять

Більшість із нас навіть не замислюється, що для антивікового макіяжу існують свої хитрощі.

Розповідаємо, як не потрібно робити макіяж, якщо ви не бажаєте підкреслити зморшки і нерівності шкіри.

Ви використовуєте неправильні текстури

фото unsplash.com

Сучасні бренди випускають косметичні засоби в різних текстурах. Один тільки тональний крем можна знайти у вигляді гелю, мусу, пудри. Однак ці засоби можна використовувати не для будь-якого типу шкіри. Візажисти радять вибирати легкі текстури, які не забиватимуться в пори і зморшки. Спробуйте почати користуватися ВВ-кремом або тональним кремом на водній основі.

Ви часто припудрюєте обличчя

фото unsplash.com

Багато візажистів рекомендують оновлювати тон за допомогою пудри, але це правило не підходить для вікового макіяжу. З часом наша шкіра починає виділяти менше жиру і стає дуже сухою, а пудра тільки підкреслює це. Якщо ви боїтеся, що ваш макіяж не триматиметься, зафіксуйте його спеціальним спреєм.

Ви підводите нижню повіку чорним олівцем

фото unsplash.com

Такий спосіб макіяжу очей старить з двох причин. По-перше, ваші очі виглядають меншими, а по-друге, ви притягуєте увагу до зморшок навколо очей. Замість цього спробуйте розтушовувати коричневі тіні під очима або використовуйте білий і бежевий олівець.

Ви вибираєте занадто темну помаду

фото unsplash.com

З віком наші губи стають тоншими і втрачають свою форму. Темні кольори не варто використовувати через те, що вони “обважнюють” макіяж. Візажисти пропонують зосередитися на натуральних кольорах, а об’єм створювати за допомогою прозорого блиску.

Ви не робите макіяж брів

фото unsplash.com

Це науковий факт: з віком наші брови випадають і стають тоншими. Для того, щоб зробити їх об’ємнішими, скористайтеся пудрою для брів. Надайте їм форми за допомогою скошеної кисті, а потім заповніть, щоб вони здавалися об’ємнішими.

Не пропустіть