Навіщо класти сир в морозилку: поради ощадливих господинь

Навіть сьогодні, в роки відносного благополуччя, багато господинь воліють робити запаси найрізноманітніших речей. У тому числі і продовольства. Мало кому приходить в голову, що сир можна спокійно заморожувати. Особливо, якщо мова йде про класичний твердий сир. Розберемося, навіщо ж деякі господині відправляють його в морозильну камеру і як його потім використовують на кухні.

Кожен прекрасно знає про те, що варто розпакованому сиру полежати кілька днів в холодильнику, як він тут же втрачає свої первинні смакові якості і навіть здатний змінити зовнішній вигляд, почавши виглядати на порядок менше апетитно. Такий сир все ще можна використовувати без особливих проблем в готуванні складних страв, однак бутерброди з ним вийдуть вже «не ті». З кожним новим днем ​​сир продовжує «псуватися» і вже через нетривалий час остаточно засихає. Чимало господарів в такій ситуації просто викидають дорогоцінний продукт, адже зовсім скоро молочний продукт може ще і цвіллю покритися.

Однак, існує куди більш раціональний спосіб використання сиру, замість, його «утилізації». Шматки молочного продукту (до того, як почала з’являтися пліснява) можна пустити на дрібну терку і складувати в поліетиленовий пакет. Він в свою чергу відправляється на зберігання в морозильну камеру. Таким чином сир не запліснявіє і буде зберігатися ще дуже довго.

Таку заготовку можна надалі застосувати для створення будь-якого роду запіканок, бутербродів з плавленим сиром, салатів і т.п. Також такий сир відмінно підходить для приготування домашньої піци. З нього виходить просто чудова присипка. А для того, щоб продукт займав в морозилці якомога менше місця, його рекомендується укладати в пакет тонким шаром. До речі, таким же чином можна зберігати і свіжий сир. В такому випадку він ще й не буде втрачати свої початкові смакові якості.


Не пропустіть