Наталія Островська повідомила, яке незвичне ім’я дала своїй новонародженій донечці

Ведуча ТСН Наталія Островська нещодавно вперше стала мамою. Жінка народила донечку. Її вже виписали з пологового, тому ведуча насолоджується кожною хвилиною материнства. Нещодавно Наталія Островська розсекретила, яке незвичне ім’я дала своїй донечці. Про це вона повідомила в соцмережі Instagram.

Ведуча ТСН поділилась зворушливим фото з новонародженою донечкою. Наталія Островська влаштувала новорічний фотосет. Перед камерою вона позувала в білосніжному костюмі. Ведуча тримала на руках маленьку донечку та насолоджувалась моментом.

“Знайомтесь. Островська Аґата Богданівна. За православним календарем іменини Аґати – 11 листопада. Ми орієнтувались на цю дату. Донечка народилась 17 листопада, але вирішили не відмовлятись від цього імені”, – підписала світлину Наталія Островська. Чимала кількість фоловерів вподобала допис ведучої.

У коментарях вони засипали жінку компліментами та приємними словами. Також підписники додали, що Наталія Островська дала донечці дуже красиве ім’я. Фоловери побажали жінці безтурботного материнства та багато приємних моментів. За їхніми словами, ведуча ТСН буде ідеальною мамою. Також підписники повідомили, що з нетерпінням чекають, коли жінка покаже обличчя своєї маленької донечки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalia Ostrovska (@nataliostrovska)

Читайте також: Володимир Дантес поділився романтичним фото з Дашею Кацуріною та показав, як катав її на санчатах


Не пропустіть