Наталія Могилевська вразила кумирів сміливим експериментом із зовнішністю

Українська співачка Наталія Могилевська не перестає дивувати своїх кумирів. Останнім часом жінка часто експериментує із зовнішнім виглядом. Однак, на цей раз Наталія Могилевська приголомшила мережу своїми кардинальними змінами.

Нещодавно знаменитість заявила, що змінила колір волосся. Проте, зірка не показала, як виглядає з новою зачіскою. Через деякий час жінка все-таки наважилась продемонструвати свій колір волосся.

На сторінці в Instagram 45-річна артистка опублікувала ролик, в якому показала свою зачіску. На цей раз Наталія Могилевська пофарбувалась у зелений колір. За словами співачки, вона наважилась на такий експеримент заради нового кліпу, який зовсім скоро вийде. У дописі знаменитість поцікавилась думкою фанів, запитавши, чи подобається їм новий колір волосся.

Кумири відразу прокоментували зовнішній вигляд Могилевської. Велика кількість шанувальників зізналась, що не очікувала таких кардинальних змін від артистки. Однак, багато фанів оцінили новий імідж зірки. А ще вони порівняли жінку з Русалочкою.


Не пропустіть