Наталія Могилевська похизувалася стрункими ніжками у розкішній червоній сукні

Одна з найпопулярніших співачок українського шоу-бізнесу, народна артистка Наталя Могилевська повідомила, що в найближчому майбутньому планує освоїти барабани. Про це виконавиця написала на особистій сторінці в Instagram.

Варто вказати, що Наталя також оприлюднила своє фото, на якому позувала в гарній червоній сукні з високим вирізом і глибоким декольте. Відповідний наряд красиво підкреслив стрункі ноги артистки.

«Ви граєте на якомусь інструменті? Я вирішила освоїти барабани. Зручно, тому що у мене на наступному тижні відкривається курс! » – прокоментувала своє фото за барабанами Могилевська.

«Дуже б хотіла навчитися грати на фортепіано і на барабанах», «Наталя, яка ви красива жінка», «Ви як завжди шикарна», «Фото супер! Поки планів не було навчитися», «Нехай у вас все вийде», «Потихеньку освоюю гітару, скоро перейду на бас-гітару, крім неї ще хочу навчитися грати на барабанах і клавішних», «Грала на баяні, дуже хочу барабани освоїти», – писали у відповідь на пост Наталії її шанувальники.


Не пропустіть