Настя Каменських здивувала фанів своїми кулінарними талантами

Популярна українська співачка Настя Каменських, яка є коханою дружиною Потапа, зацікавила своїх шанувальників кулінарними талантами. Фани звикли бачити артистку на сцені в незвичних та відвертих образах, проте на цей раз вона вирішила всіх здивувати.

Не так давно у Telegram‑каналі жінка опублікувала фото, на яких написана величезна кількість власних рецептів Каменських. Співачка приголомшила шанувальників таким довгим списком новорічних страв. За її словами, Настя планує готувати їх на Новий рік.

Проте, дружина Потапа зауважила, що серед її рецептів є не лише українська кухня, а й екзотична. А ще артистка порадила, які десерти можна приготувати на свята.

Фани просто в захваті від таких кулінарних талантів. Вони з нетерпінням чекають фото зі стравами. Шанувальники похвалили співачку та назвали її справжньою хазяйкою.
Також нагадаємо, що не так давно Настя Каменських поділилася з підписниками своїми дитячими новорічними фото. Вона позує біля прикрашеної ялинки зі своїм другом дитинства. Шанувальники повідомили, що співачка зовсім не змінилася.


Не пропустіть