Настя Каменських висловилася стосовно хвилі розлучень в українському шоу-бізнесі

Відома українська співачка Настя Каменських в інтерв’ю для українського видання “Viva!” висловила свою думку стосовно хвилі розлучень в українському шоу-бізнесі.

Все почалося з того, що журналісти поцікавилися у Насті, як вона справляється з проблемами, що виникають в шлюбі з Олексієм Потапенко. При цьому в виданні навели приклад багатьох зіркових пар, які в цьому і минулому році несподівано заявили про своє розлучення.

Каменських пояснила, що всі люди дуже різні, тому не варто говорити про якісь  певні періоди або обставини. Люди розлучається і це звичайна ситуація. Проте, співачка вважає, що в будь-якому випадку навіть після розставання потрібно намагатися зберегти дружні стосунки.

Після цього, Настя прокоментувала кризу в особистих відносинах, вказавши, що не зважаючи на постійну ідилію, все ж між нею та Олексієм бувають дрібні сварки.

«Будь-яка криза – це нові можливості, новий щабель з висновками і думками, яка дозволяє вам піти далі. Ми з Льошею теж, буває, сваримося, але це навіть складно назвати сваркою. У нас є невеликі суперечки, але ми завжди намагаємося їх залагодити максимально швидко», – висловилася Настя.

Читайте також: Леся Нікітюк здивувала мережу кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть