Наречена Романа Сасанчина зізналась, як коханий відреагував на її вагітність

Наречена відомого артиста Романа Сасанчина, яка зовсім скоро стане мамою, вирішила детально розповісти про свою вагітність. А ще Іванна розсекретила, коли їй народжувати.

За словами дівчини, зараз вона перебуває на 23-му тижні вагітності. Первісток з’явиться на світ у грудні. Також кохана артиста повідомила, що вже знає стать майбутньої дитини. Однак, про це розповідати Іванна не поспішає.

Велика кількість кумирів поцікавилась, чи дійсно закохані хотіли дитину. Наречена Романа Сасанчина не стала нічого приховувати, а відверто розповіла, як дізналась про вагітність.

За її словами, довгий час в дівчини були проблеми зі здоров’ям. Коли вона відвідала лікаря, то дізналась, що із зачаттям дитини можуть бути проблеми. Тоді Іванна думала, що народити первістка буде не так вже й легко.

Однак, через деякий час дівчина дізналась, що стане мамою. За словами коханої артиста, вагітність була для неї несподіванкою. Однак, такій новині Іванна неабияк зраділа.

Вона відразу розповіла про вагітність Сасанчину та в той же день записалась на УЗД. А ще дівчина повідомила, що зі своїм коханим у шлюбі не перебуває.

Однак, це зовсім не бентежить майбутню маму. Кумири побажали дівчині щасливого материнства та легких пологів.

Читайте також: Ольга Фреймут розсекретила, скільки заробляє в соцмережі Instagram


Не пропустіть