Наомі Кемпбелл з’явилася на вечірці в “простреленій” сукні

Вчора в Лондоні пройшов благодійний показ фонду Наомі Кемпбелл Fashion For Relief. Модель створила цю організацію в 2005 році, щоб допомогти жертвам урагану Катріна, але з тих пір профіль організації дуже розширився. Так, зібрані на цей раз кошти будуть спрямовані на допомогу дітям. Втім, була і ще одна важлива проблема, на яку Наомі хотіла звернути увагу, – вулична злочинність.

На афтепаті показу супермодель 90-х з’явилася в білосніжній сукні, на якій виднілася рана, яка сочилася кров’ю – на щастя, лише у вигляді принта.

Однак згідно з даними британської поліції з початку року на вулицях Лондона було вбито вже 109 осіб. Так, в день показу поруч з міським ярмарком був виявлений труп чоловіка з ножовими пораненнями.

Схоже, Наомі не змогла залишитися байдужою до цієї події і відреагувала на те, що відбувається таким чином. Треба відзначити, що подібні події Кемпбелл приймає близько до серця, так як з вуличним насильством довелося зіткнутися і її сім’ї.

Так, коли Наомі ще була маленькою, на її дядька було скоєно напад з ножем. Ставши знаменитою, Кемпбелл не раз відкрито закликала боротися з вуличною злочинністю. На жаль, вже будучи зіркою, Наомі перенесла і ще одну особисту драму – її близький друг і улюблений дизайнер, який зробив її супермоделлю, Джанні Версаче був застрелений на порозі свого будинку в Маямі.

Джерело Spletnik

Не пропустіть