Наймодніші сукні в стилі бохо весна-літо 2020

Літо – найкращий час, щоб полюбити сукні, натхненні богемною естетикою. Цей стиль, наповнений незаперечним духом свободи і легкості, є уособленням культури хіпі, яка особливо актуальна в новому сезоні.

Романтичні сукні з численними оборками і воланами, поєднання різних шматочків тканини в стилі печворк, розсипи квіткових бутонів, напівпрозорий шовк, фольклорні та циганські візерунки, бахрома, зав’язки і пензлики – все це головні риси бохо-шику, які використовували дизайнери в своїх колекціях.

Розслаблені та невимушені сукні з елементами стилю кочівників повинні з’явитися в гардеробі у кожної модниці цього літа. Так, у Etro можна зустріти асиметричну модель з романтичними багатоярусними оборками, яку оцінили б гідно шанувальниці каліфорнійського фестивалю Coachella.

Сміливий варіант в стилі бохо продемонстрували Christian Dior – сукня з найтоншої сітки, розшита квітковими візерунками і зібрана на талії за допомогою плетеного ременя-джгута. Для міських буднів можна вибрати яскраву сукню Alberta Ferretti, що складається з численних шматочків шовкової тканини або білосніжний образ Ulla Johnson, прикрашений синіми фольклорними орнаментами. Доповненням до образу послужать плетені сандалі чи босоніжки на тонких перемичках.


Не пропустіть