Наймодніші аксесуари літа – 2019

У цій статті ми розповімо вам про яскраві тренди поточного сезону.

Ланцюги з окулярами

Ланцюги в будь-яких проявах популярні вже не перший сезон, проте зараз це доповнюється ще більшою варіативністю. Крім ланцюгів на ременях або класичних «реперських» – на шиї, тепер в тренді доповнювати ними окуляри.

Цього літа особливо популярні окуляри з ланцюгами. Це не тільки зробить образ більш стильним, але і дозволить вам не втратити стильний аксесуар! Не варто думати, що популярні виключно класичні ланцюжки. Це можуть бути пластикові намиста, мотузки з різних матеріалів і ланцюги з перлин. Найцікавіше – цей аксесуар може виконувати не тільки доповнюючу роль, але і самостійну. Вони можуть бути настільки довгими, що будуть виглядати саме як намисто.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Korea’s like a battery to @peggygou_ . Korea is where her family and closest friends are #raybanstudios #feelyourbeat

Допис, поширений Ray-Ban (@rayban)

Шпильки, каблучки, гумки

Популярні в 90-і аксесуари повертаються. На модних показах постійно можна побачити ті ж самі шпильки і обручі, які раніше допомагали прибрати волосся під час прибирання. Широкі пов’язки, масивні каблучки, дитячі яскраві шпильки – все це тренд сезону. Чим вони будуть яскравіші, тим краще.

Особливу популярність отримали великі шпильки з перлинами, які дуже органічно виглядають з прибраним волоссям і пастельними аутфітами.

Мінімалістичні геометричні прикраси

Цей тренд тримається вже досить довго, проте актуальності не втрачає. Дизайнери знаходять нові цікаві форми з найпростіших геометричних фігур.

Квадратні, круглі і ромбовидні сережки цього літа особливо популярно носити не парно, а поєднувати з іншими моделями, або обмежитися однією сережкою. Асиметрія сьогодні такий же тренд сезону.

Барвисті і яскраві прикраси з пластику

Поряд з мінімалізмом, в цьому сезоні популярні аксесуари, які кидаються в очі.
Великі і масивні сережки з пір’ям, паєтками і кристалами – це те, що зробить ваш образ більш неординарним і цікавим. Під цю ж категорію потрапляють і великі ланцюжки.

Важкі і масивні ланцюги з агресивним характером будуть добре поєднуватися з легкими сукнями та водолазками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Symbolic of pureness, precious white lace is given an added touch of femininity with these red florals. #DGWomen #DGEyewear Picture by @morellibrothers

Допис, поширений Dolce & Gabbana (@dolcegabbana)

Солом’яні капелюхи

Особливу популярність цього літа тримали солом’яні капелюхи. Невеликі головні убори з варіативними доповненнями, будь то стрічка або невелика кількість солом’яних кольорів, відмінно доповнять ваш образ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

🌸🌸🌸

Допис, поширений Miranda (@mirandakerr)

Величезні сумки

Спочатку шопери виконували роль екологічних багаторазових сумок для покупок, щоб люди не купували пакети із пластику. Однак зараз це вже окремий вид аксесуарів.

У цьому сезоні актуальні великі шопери з ексцентричними деталями, завдяки яким сумка виглядає більш гіпертрофовано.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Start your summer with a clean slate. #MichaelKors

Допис, поширений Michael Kors (@michaelkors)

Джерело Womanhit

Не пропустіть