Надя Дорофєєва зізналась, чи робила пластику губ

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва має величезну кількість прихильників. Вона тішить глядачів своїм чудовим голосом, харизмою та ідеальною зовнішністю. Проте, кожний артист має і хейтерів. Надю Дорофєєву неодноразово критикували та звинувачували у брехні.

За словами хейтерів, співачка зробила велику кількість пластичних операцій, однак ретельно це приховує. А ще вони додали, що зовнішній вигляд жінки насправді не такий, як вона його демонструє.

Нещодавно хейтери заявили, що Надя Дорофєєва зробила пластику губ. Зірка вирішила прокоментувати такі чутки. За її словами, артистка жодного разу не робила пластичних операцій.

Також Надю Дорофєєву звинуватили в тому, що вона невдало зробила зуби. Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що в неї свої зуби, а не вініри.

А ще артистка повідомила, що їй набагато більше подобається дивитись на себе ненафарбовану. Виконавиця надає перевагу природній красі, тому вдома дуже рідко робить макіяж.

Такими подробицями Надя Дорофєєва поділилась у програмі “Життя відомих людей”. Вона заявила, що давно не сприймає критику посторонніх людей, як щось важливе.

Читайте також: Настя Каменських похизувалась зухвалим образом у шкіряній сукні


Не пропустіть