Надя Дорофєєва та Дантес завітали на Великдень в село до переможця “Голосу країни”

Відома співачка Надя Дорофєєва показала, як відсвяткувала Великдень в селі у переможця “Голосу країни”. На цей раз перемогу в проєкті здобув Сергій Лазановський. Саме його наставницею була Дорофєєва.

Артистка щиро пораділа за перемогу хлопця й пообіцяла відсвяткувати її разом. Зірка українського шоу-бізнесу дотримала своє слово й на Великдень завітала до Сергія в гості.

Переможець “Голосу країни” живе на Івано-Франківщині в селі Попельники. Саме туди відправилась артистка разом з коханим чоловіком. Родина Сергія Лазановського щиро й привітно зустріла гостей.

В соцмережах артистка активно публікувала світлини й ролики зі святкування. Сім’я переможця добряче підготувалась до приїзду гостей. Мама Лазановського накрила розкішний святковий стіл. На ньому були різні смачні страви.

Також на подвір’ї в Сергія Лазановського зібралась велика кількість односельчан. Прийшло багато друзів хлопця, які теж з нетерпінням чекали на гостей. Надя Дорофєєва чудового провела час з родиною Лазановського, відсвяткувавши його перемогу.


Читайте також: Старша донька Олі Полякової розповіла, скільки заробляє в Instagram


Не пропустіть