Надя Дорофєєва розповіла про інцидент, який трапився з нею на Балі

Українська співачка Надя Дорофєєва, яка зараз перебуває на відпочинку в теплих краях, розповіла про неприємний інцидент, що не так давно трапився з нею.

Артистка вже кілька днів знаходиться на Балі. Вона активно постить нові світлини та розповідає про свій відпочинок в соцмережах. Нещодавно співачка розповіла, що в номер, в якому живе Дорофєєва, заповзла змія. Про це зірка повідомила у своїй Instagram-Stories. Після побаченого подружжя відразу викликало на допомогу працівників готелю. Змію забрали, але артистка так і не змогла заснути, переживши невеликий стрес. Також Надя Дорофєєва зізналась, що така прикра ситуація сталася з нею вперше.

Проте, на наступний день співачка опублікувала нову світлину, під якою написала, що любить Балі. Її страх минув, тому зірка українського шоу-бізнесу продовжує насолоджуватись відпочинком. Фани засипали її великою кількістю приємних слів та назвали справжньою балійською принцесою. На фото Надя Дорофєєва позує в літньому топі та спідниці з квітковим принтом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Читайте також: Надя Дорофєєва продемонструвала фігуру в купальнику


Не пропустіть