Надя Дорофєєва показала, як робила б’юті процедури з 7-річною донькою свого чоловіка

Надя Дорофєєва часто показує, як проводить час з дітьми свого чоловіка. Від першого шлюбу Михайло Кацурін має сина й донечку. Діти живуть з його ексдружиною. Однак, ресторатор часто з ними бачиться та проводить час. Надя Дорофєєва теж перебуває у чудових стосунках з сином та донечкою свого коханого.

Нещодавно співачка розчулила мережу новим кадром. Зірка українського шоу-бізнесу показала, як робила б’юті процедури з 7-річною донькою Михайла Кацуріна. До слова, Надя Дорофєєва крутила маленькій Саші локони, тим часом сама дівчинка знімала це на камеру.

На обличчя співачка нанесла маску. Вона зібрала волосся в пучок та позувала в домашньому одязі. Схоже, Наді Дорофєєвій дуже сподобалось проводити час з донькою свого чоловіка. На фото 7-річна Саша мило усміхалась та насолоджувалась моментом. Підписники прокоментували нову публікацію співачки, засипавши її приємними словами.

Вони похвалили Надю Дорофєєву та додали, що зірка дуже швидко знаходить спільну мову з дітьми. Також підписники повідомили, що в майбутньому вона буде чудовою мамою. За словами фоловерів, Надя Дорофєєва чудово провела час з 7-річною донькою свого чоловіка.

Читайте також: Анна Трінчер розповіла про розподіл спільного майна з ексчоловіком


Не пропустіть