Надя Дорофєєва й Дантес поділились, як проводять час зі своїм сусідом Монатиком

Українська артистка Надя Дорофєєва успішно розвиває свою сольну кар’єру. Знаменитість вже випустила декілька треків, які відразу стали популярними серед шанувальників.

Не так давно разом з коханим чоловіком жінка розповіла, як подружжя проводить вільний час з Монатиком. У програмі “Світське життя” Надя Дорофєєва заявила, що неподалік від її будинку живе сім’я Монатика.

За словами подружжя, вони перебувають у чудових відносинах з артистом. Зіркові друзі часто проводять час разом й приходять одне до одного в гості. Співачка повідомила, що найбільше їй подобається, коли сім’я Монатика приходить до них на фільм. Тоді вони обговорюють все на світі й чудово проводять вільний час.

А ще Надя Дорофєєва похизувалась, що з коханим чоловіком була на вечірці в Монатика. Нещодавно артист відсвяткував своє 35-річчя. З такої нагоди чоловік влаштував гучну вечірку вдома, на яку запросив зіркових друзів. Також, за словами Дорофєєвої, вона обожнює проводити час із синами Монатика та спілкуватися з його дружиною.

Читайте також: Надя Дорофєєва похизувалась ідеальним обличчям без макіяжу


Не пропустіть