Михайло Заливако та його обраниця політали на повітряній кулі в Туреччині

Михайло Заливако продовжує насолоджуватись відпочинком з коханою. Не так давно чоловік показав, як літав з Анною Богдан на повітряній кулі. Закоханим подобається активний та екстримальний відпочинок.

На сторінці в Instagram Михайло Заливако запостив фото, на якому зображений на відстані тисячі метрів над землею. За словами “Холостяка”, він здійснив мрію своєї обраниці.

Анна Богдан давно хотіла політати на повітряній кулі. Саме на відпочинку в Туреччині закоханим спала на думку така ідея.

На світлині переможниця “Холостяка” ніжно цілує свого коханого. Перед камерою вона постала в джинсовій куртці чорного кольору. Поруч з нею позує Михайло Заливако. Чоловік мружить очі від сонця та демонструє милу усмішку.

У дописі він повідомив, що під час подорожі на повітряній кулі його обличчя обгоріло від сонця. Однак, Михайло Заливако щасливий, що зміг здійснити мрію своєї обраниці.

Світлина за короткий проміжок часу набрала величезну кількість вподобань. Фани залишили у коментарях багато приємних слів та компліментів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Михаил Заливако (@kanyeeebear)

Читайте також: Дмитро Комаров похизувався незвичним подарунком від дружини на 38-річчя


Не пропустіть