Михайло Поплавський назвав суму пенсії, яку отримує від держави

71-річний український артист Михайло Поплавський нещодавно вирішив закінчити свою співочу кар’єру. Крім цього, чоловік залишив посаду ректора Київського університету культури та мистецтв, який очолював 22 роки.

Так, у своєму інтерв’ю для “Світського життя” колишній депутат вирішив розповісти про те, як йому живеться на пенсії. Зокрема, чоловік пояснив, що не знає точної суми допомоги, яку отримує від держави, оскільки цим безпосередньо займаються його помічники. На запитання Катерини Осадчої про величину пенсії, Поплавський відповів: “Приблизно 16 тисяч гривень”. Також він додав, що ця сума дуже швидко зникає з цого гаманця.

Крім цього, Поплавський розповів, чим саме планує займатися після довгих років публічної діяльності. Він хоче більше часу проводити з онуком, відпочивати та розвивати свій бізнес.

Також Катерина Осадча запитала колишнього ректора про його невістку Аліну, яка нещодавно розпочала свою співочу кар’єру. Михайло Поплавський розповів, що підтримує жінку у всіх її починаннях, але немає ніякого стосунку до її становлення на сцені. Він вважає, що кожен сам будує своє життя, тому не варто заважати або якось втручатися в реалізацію іншої людини, як особистості.

Читайте також: MELOVIN вперше розповів про панічні атаки та зізнався, що вживає антидепресанти


Не пропустіть