Можу почати народжувати в будь-який момент: Катерина Реп’яхова розповіла, як протікає її вагітність

Дружина Віктора Павліка перебуває на останніх місяцях вагітності. Зовсім скоро жінка народить первістка. Нещодавно майбутня мама розповіла про свій стан здоров’я.

На сторінці в Instagram Катерина Реп’яхова опублікувала новий пост, в якому повідомила про майбутні пологи. За словами жінки, в неї розпочався 37 тиждень вагітності. Після візиту до лікаря Катерина Реп’яхова заявила, що пологи можуть розпочатись у будь-який момент.

Дружина Віктора Павліка прийняла для себе рішення більше часу проводити вдома та менше їздити по справах. Також майбутня мама заявила, що їй неймовірно пощастило з лікарем.

За словами вагітної, кожний візит в лікарню приносить їй лише задоволення. Однак, Катерина Реп’яхова зустрінеться зі своїм лікарем вже останній раз перед пологами.

Кохана артиста щаслива, що її вагітність протікає добре. Катерина Реп’яхова не може повірити, що вже зовсім скоро стане мамою. Жінка веде активний спосіб життя, вживає багато вітамінів та насолоджується останніми днями з вагітним животиком.


Не пропустіть