Монатик пригадав, як колеги кепкували з нього через звання “Заслужений артист України”

Знаменитий український виконавець Монатик не так давно отримав звання “Народний артист України”. Чоловік неабияк пишається своїм новим статусом.

Він дякує всім за привітання та хороші слова. Нещодавно у програмі “Світське життя” Монатик пригадав, як колеги почали з нього кепкувати. Вони говорили, що для них величезна честь співати із Заслуженим артистом України.

За словами Монатика, колеги кепкували з нього довго. Проте, всі їхні слова були зовсім необразливі. Артист ні в якому разі не ображався на колег, а прекрасно розумів їхню поведінку. Також під час інтерв’ю чоловік попросив Катерину Осадчу не називати його по батькові.

За словами виконавця, насправді він дуже простий та щирий. Монатик обожнює, коли до нього ставляться не як до артиста, а як до близької людини. Також співак заявив, що завжди потрібно вірити у свої сили та ніколи не здаватись.

Шанувальники погодились зі словами артиста, засипавши його компліментами. А ще вони побажали чоловіку завжди залишатись таким простим та щирим. Фоловери неабияк пишаються досягненнями Монатика й зичать йому лише всього найкращого.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо заінтригувала світлиною з розкішним букетом троянд


Не пропустіть