Молода дружина Володимира Остапчука різко відповіла на закиди, що телеведучий повністю її утримує

Український шоумен й телеведучий Володимир Остапчук перебуває у шлюбі з 23-річною Катериною Полтавською. Подружжя часто ділиться романтичними кадрами та показує, як проводить час. Катерина Полтавська активно веде блог в соцмережі Instagram, тому постійно спілкується з підписниками.

Нещодавно вона емоційно відповіла за закиди, що Володимир Остапчук повністю її утримує. В Instagram-stories Катерина Полтавська заявила, що для неї це абсолютно нормально. За словами дівчини, чоловік повинен забезпечувати свою сім’ю, заробляючи набагато більше за дружину.

Також кохана телеведучого додала, що теж має власні кошти. Зароблені гроші Катерина Полтавська витрачає на себе. На всі інші потреби кошти дає Володимир Остапчук. А ще 23-річна дружина шоумена заявила, що ніколи не перебувала б у стосунках з людиною, яка мало заробляє.

Катерина Полтавська хоче жити в комфорті, тому не бачить в цьому нічого поганого. Журналістка додала, що їй зовсім не соромно за те, що Володимир Остапчук її утримує. А ще вона попросила підписників більше не писати таких дивних запитань. Дружина телеведучого не дуже полюбляє, коли хтось так активно цікавиться її особистим життям.

Читайте також: Аліна Гросу показала рідкісні фото зі своїм батьком


Не пропустіть