Могилевська зізналася, як важко було працювати з Дантесом: «Він колючий»

Українська співачка, телеведуча та народна артистка України Наталя Могилевська майже п’ять років виступала продюсером дуету «Діо.фільми», вокалістом якого був Володимир Дантес.

В рамках ютуб-шоу «2POPODCAST », Наталя зізналася, що не має наміру продовжувати контракт з учасниками гурту.

За увесь час існування дует підкорив серця мільйонів меломанів. Ба більше, «Діо.фільми» з шаленою швидкістю увірвався в український шоу-бізнес, проте, настільки ж швидко потім і зник. Контракти вокалістів гурту Дантеса та Вадима Олійника завершилися ще 2015 року, адже Наталя особисто відмовилася продовжувати продюсувати проєкт.

Сьогодні, Могилевська зізналася, що причиною цьому стали безкінечні конфлікти с Дантесом, які за 5 років існування виснажили її.

«У Дантеса є одна проблема – це недовіра до людей. Якби він був трохи розслабленішим і з більшою довірою ставився до Бога, простору і людей, які його оточують, він був би не таким колючим, і було б трохи більше успіху. Він захищається там, де непотрібно захищатися».

Як зазначила співачка, вокалісти «Діо.фільмів» весь час намагалися впровадити свої правила та переймалися тим, що, нібито, їх використовують заради наживи.


Не пропустіть