Модний трикотаж на осінь 2021: 3 найпопулярніші тенденції

Сьогодні перший день осені, тому саме час підготувати свій гардероб до майбутніх дощових та холодних місяців. Цього року покази сезону осінь-зима 2021/22 подарували нам три трикотажних тренди, які різко виділялися на тлі інших. Який трикотаж вибирати на осінь 2021? Про це читайте у нашій статті.

Трикотажні комплекти зі спідницями

Якщо ви думали, що захоплення відповідними комплектами скоро зникне, то це не так. Фактично, дизайнери, змінили цю тенденцію, надавши нам ще більше нових ітерацій в прийдешньому сезоні.

Вся справа в довгих спідницях, які зазвичай поєднуються з укороченими трикотажними топами, які трішки підкреслюють живіт. Ця тенденція вже дуже популярна в Instagram.

В’язані светри

В’язані речі знову в центрі уваги і стають набагато кращими, ніж будь-коли. Хоча моделі відрізняються від бренду до бренду, всі вони надсилають одне і те ж повідомлення: стиль оверсайз. Якщо ви шукаєте класичний пуловер, кардиган або в’язаний жилет, то осінь 2021 -го найбільш підходящий час, щоб придбати їх в новому форматі.

Жилети

Вперше трикотажні жилети звернули на себе увагу в вересні минулого року. Тепер, коли осінні подіуми заговорили про них, ми можемо підтвердити, що в’язані гачком речі офіційно залишилися в моді в прийдешньому сезоні. Як носити їх восени 2021 року? Наприклад, поверх водолазки.

Читайте також: Джинси на осінь 2021: 5 головних тенденцій


Не пропустіть