Модні зимові чоботи для жінок після 40: п’ять красивих та трендових моделей

Зима все ближче підбирається до нашого порогу. А це означає, що жінки все частіше починають заглядати в магазини в пошуках вдалої моделі взуття для холодів. Особливо жорсткі вимоги до взуття висувають дами, які переступили поріг 40 років. Адже для них важливий не тільки модний фасон, але також надійність, а ще важливіше зручність. Адже з віком ноги більше втомлюються, тому комфорт – це важлива якість взуття. Комфорт в поєднанні з красою і модою – це ідеальне взуття, яке ви побачите в нашому матеріалі.

Чоботи з широкою халявою

Модні чоботи зима 2020-2021 для жінок після 40, як ми писали вище, повинні бути зручними. Саме тому ідеальним варіантом вважаються моделі з широкою халявою, які чудово виглядають з сукнями, брюками і спідницями. Зручний невеликий квадратний каблук зробить зимову пару взуття ще комфортнішою. А красиві вставки з анімалістичним принтом додадуть образу трендовості.

Чоботи зі скошеним каблуком

Чоботи з скошеним каблуком – тренд зими 2020-2021, який прийшов до нас від популярних козаків. Жінкам після 40 такий гарний каблук буде дуже доречним, особливо, якщо він невеликий і максимально стійкий. При цьому модної родзинки чоботам може надати креативна обробка каблука.

Лаконічні чоботи труби

Лаконічні чоботи труби з мінімальним каблуком і дизайном будуть виглядати гідно в будь-якому повсякденному образі. А, головне, в такій моделі не страшні ні ожеледь, ні снігопади. Для особливих виходів у світ завжди можна прикупити другу пару витончених чобіт-труб, яка буде доповнена високим каблуком і витонченим гострим носом.

Челсі

Зручність у кожній деталі – це про чоботи челсі, які чудово виглядатимуть з джинсами, спідницями і повсякденними сукнями. Для максимально стильного і модного образу жінкам після 40 років фахівці радять придивитися до світлих моделей, наприклад, білих або молочних.

Чоботи з гострим носком

А щоб зробити будь-який свій образ жіночним, а ноги візуально довшими, леді після 40 можуть звернути увагу на чоботи з гострим носком. Доповнені невеликим стійким каблуком, цікавим дизайном і забарвленням, вони допоможуть зробити будь-який ваш наряд вражаючим.

Читайте також: Застаріле взуття, яке псує ваш образ і актуальні моделі для заміни


Не пропустіть