Модні тенденції: 10 макротрендів весни і літа 2020

Модні тенденції то змінюють одна одну, то мирно сусідять поруч. Часто абсолютно протилежні речі і стилі актуальні в один і той же час.

Як не загубитися серед такого великого вибору? Як залишитися стильною? Все просто – вибирайте ті напрямки, які вам до душі і до лиця. Якщо щось не подобається – просто ігноруйте це.

Мінімалізм

Мінімалізм проявляється в простоті крою, чіткості ліній і зрозумілих кольорах. У таких речей відсутній декор, але це не означає, що вони нудні. Навпаки, вони ідеально поєднуються між собою, створюючи гармонійний і елегантний ансамбль. При бажанні завжди можна додати аксесуари, щоб образ став цікавішим.

Жінки по достоїнству оцінили цю тенденцію, і до мінімалізму схиляється все більше число модниць.

Практичність

Якщо раніше було не важливо, як ви себе почуваєте в модних речах, то тепер комфорт виходить на перше місце. Головне, щоб в одязі і аксесуарах вам було зручно в повсякденності.

Саме тому шпильки і високі підбори відійшли на другий план, поступившись місцем сталому каблуку і плоскому ходу. Також кросівки зі спідницями і сукнями стали носити завдяки націленості на практичність і комфорт.

Екологічність

Здоровий спосіб життя, чистота планети входять в моду. Все більше людей починають піклуватися про навколишнє середовище і своє здоров’я. Тому багато хто воліє віддавати перевагу натуральним матеріалам, якісним та функціональним речам.

Діловий образ

Офісні наряди затребувані як ніколи. Брючні костюми, жакети в чоловічому стилі, подовжені піджаки дозволяють створювати ділові маскулінні образи. Принти, які дружні з цим напрямком – клітинка і смужка. Вони класичні, строгі, тому ідеально сюди підходять.

Вишуканість

Тут мова йде про вишукані елегантні наряди. Це зовсім не означає химерний декор. Головне – проявити свою жіночність і хороший смак. У цьому допомагають в міру закриті речі (без глибоких вирізів і ніякого міні), а також напівприлеглий крій. Важливо показати свою привабливість без зайвої відкритості тіла або облягання речей.

Мікс сходу і заходу

Елементи речей східної культури модно міксувати зі звичними нам західними речами. Виходять досить цікаві і незвичайні образи.

Наука не стоїть на місці

Технічний прогрес відбивається і на моді. І мова йде не про якісь там супер технологічні тканини. Йдеться про гаджети і аксесуари до них. Навушники, розумні годинникм та ін. Зараз дуже актуальні.

Кемп

Як зараз люблять говорити: мода демократична. Тому носити можна все що завгодно. Навіть те, що раніше вважалося позбавленим смаку.

Більше посмішок!

Тренд на життєрадісність радує найбільше. Це єдиний напрямок, який пасуватиме всім.

Якщо раніше моделі ніколи не посміхалися на подіумах і фотосесіях, то тепер посмішки з’являються все частіше. Життєрадісність стає нормою і це класно! Адже всім добре відомо, що відкрита усмішка прикрашає краще будь-якої дорогої дизайнерської сукні.


Не пропустіть