Модні светри 2021-2022: 8 актуальних варіантів

Давайте розбиратися, який светр варто вибрати цього зимового сезону! Пропонуємо до вашої уваги вісім актуальних трендів, серед яких ви легко знайдете моделі за смаком.

Светр з коміром-шарфом

Така проста деталь як комір-шарф може надати вишукану нотку навіть базовому светру або пуловеру. Начебто нічого незвичайного але, в той же час, комір виступає в ролі ефектного акценту. Цей варіант впевнено претендує на звання наймоднішого светра зими, так що обов’язково придивіться до таких моделей!

Об’ємний светр

Цього сезону вітається оверсайз, причому з об’ємом не варто скупитися. Виразний вільний крій, пишні рукави, гіпертрофовані великі коміри — і тепло, і актуально.

Светр з вирізами

Мабуть, такі варіанти светрів та джемперів будуть не такими теплими, як моделі із попередніх двох пунктів, але не можна не визнати, що вирізи виглядають дуже ефектно!

Светр зі скандинавськими візерунками

Тренд, що наполегливо повертається до нас рік у рік. Нічого не поробиш, светри зі скандинавськими та ісландськими візерунками міцно асоціюються із зимою, новорічним настроєм та чарами!

Светр з пейзажем

Ретро-тренд, що набуває найнезвичайніших форм — тут і мінімалістичні абстракції, і куди складніші композиції, часом доповнені вишивкою. Багато стилістів рекомендують врівноважувати такі светри строгими спідницями та штанами, а також доповнювати виразними прикрасами. Джинси, звичайно, теж підійдуть в ролі компаньйону, образ вийде дуже домашнім і затишним.

Смугасті светри

Вітаються яскраві забарвлення, тому такий светр можна зробити головним акцентом комплекту, підібравши до нього спокійний однотонний низ.

Светр з ромбами

В ідеалі вибираємо двоколірний візерунок, а не кольоровий аргайл. Незважаючи на геометричну строгість ліній, такі светри та джемпери виглядають дуже яскраво, з ноткою спортивного стилю.

Светр у стилі печворк

Якщо ви віддаєте перевагу нестандартному підходу до звичного, зверніть увагу на светри, буквально зібрані по шматочках. Таку річ хочеться розглядати, так що готуйтеся до зацікавлених поглядів та питань, де ви роздобули такий незвичайний светр.

Читайте також: Модні штани на зиму 2022: зручні та стильні моделі


Не пропустіть