Модні сумки на зиму 2022: моделі, які користуються популярністю

Кожен новий сезон радує нас яскравими та незвичайними трендами. Стилісти звертають нашу увагу на безліч сумок незвичайних моделей. Серед актуальних новинок можна знайти як базові моделі на кожен день, так і варіанти для вечірнього вбрання.

Сумки “півмісяць” – базовий варіант на кожен день. Завдяки мінімалістичному дизайну цю модель можна комбінувати як з класичним, так і зі спортивним вбранням.

Прямокутні каркасні сумки невеликого формату з короткою ручкою – чудовий варіант для любительок класики. Цю модель сумки можна сміливо використовувати кожного дня. Купуючи нову сумку, звертайте увагу на фурнітуру.

Одним з наймодніших трендів зими 2022, що запам’ятовуються, є хутряні та шкіряні сумки з акцентними хутряними вставками. Ця новинка, якнайкраще, виглядає з шубами Тедді, а також ультрамодними дублянками-авіаторами. У тренді як великі сумки на кожен день, так і витончені клатчі з хутра, доповнені контрастними ланцюгами.

Мінімалістичний клатч-планшет – база, яка стане в нагоді абсолютно кожній сучасній модниці цього сезону. Привабливості та виразності цій моделі додають короткі ручки, виконані з громіздких ланцюгів.

Кутюр’є зробили основний акцент на коричневій шкірі, тому взимку так багато сумок цього кольору в різних моделях.

Зверніть увагу на клатчі з брендованим принтом, цей тренд буде актуальним ще не один сезон.

Для святкових заходів найкращим варіантом стануть клатчі із текстурованої шкіри, прикрашені золотою фурнітурою.

Взимку 2022, багато стилістів, при формуванні аутфітів використовують плетені сумки, комбінуючи їх зі шкіряним одягом. Це поєднання викликає дике захоплення у всіх оточуючих.

До категорії “тренди” відносяться клатчі як універсальних відтінків, так і моделі виразних зелених кольорів.

Багатьма улюблена модель сумки “хмара” також залишається на провідних позиціях у сучасній індустрії моди.

Читайте також: Тренди, які залишаться з нами в 2022


Не пропустіть